Sklep Z Noni, Gdzie Kupic Sok Noni Polinesian

Dr Joyce Boffert, Chiropractor; New York, NY, USA wszystkim pacjentom poleca Noni i widzi zdumiewające rezultaty. Sam uzywa Noni i przekonuje ludzi, żde dobre samopoczucie i dobre zdrowie można utrzymać w sposób naturalny Dr Loren Marks, Scientific Nutritionist; New York, NY, USA. Noni pomaga jego pacjentom i rodzinie, jest produktem działającym często w ekstremalnych sytuacjach i niesie ze sobą wiele korzyści. Zachęca wszystkich aby go pili. Dr Donald Murdock , Chiropractor; Chicago, IL, USA, mówi, że to wspaniały produkt. Gdyby miał zarekomendować tylko jeden produkt jakiego należy używać byłby to sok Noni z powodu tak wielkiego wachlarza możliwości jego zastosowań.
Sok z owoców Noni doskonale pomaga w oczyszczeniu całego organizmu z toksyn. Nawet krótka detoksykacja z wykorzystaniem soku może przynieść doskonałe efekty. Sok z Noni wzmacnia organizm dodając energii życiowej. Wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i trawiennego. Dzięki licznym enzymom wspiera pracę serca i całego układu krwionośnego. Znacznie poprawia stan ciśnienia. Wreszcie polepsza kondycję skóry, i dlatego właśnie stał się ulubionym "źródłem młodości" hollywoodzkich gwiazd. Przyroda to źródło wszystkich substancji organicznych oraz pierwiastków śladowych jakie są użyteczne dla naszego ustroju. Obserwując florę jesteśmy w stanie znaleźć stosowne specyfiki a także lepsze metody leczenia przeróżnego rodzaju schorzeń. Dlatego medycy wykorzystują obecnie lekarstwa, które częstokroć bazują na organicznych składnikach.
Czego nie dokonały epidemie, tego dopełniło krzewienie na wyspach chrześcijaństwa. Kahuni ustosunkowali się do niego bardzo pozytywnie , gdyż również wierzyli w jednego Boga, a Jezus byl dla nich wielkim wtajemniczonym Okazało się jednak, że misjonarze nie posiadają mocy i nie są w stanie dorównać kahunom – tylko mówia Jezusie, ale nie potrafią powtórzyć żadnego z jego cudów, nie umieją nawet uzdrawiać. U kahunów nauka w zakresie rozpoznawania roślin leczniczych i ich działania na różne przypadłości trwała 20 lat. N a szczęście do dziś przetrwali jeszcze wtajemniczeni , którzy wiedzę tę posiadają i znają rośliny stosowane przed wiekami.
W ofercie Herbalyes znajduje się również naturalny sok z aloesu czyli Herbalyes Aloe Ferox. Aloe ferox to dziko rosnąca odmiana aloesu z Południowej Afryki. Sok z aloesu ma działanie przeczyszczające, nieznaczne właściwości bakteriobójcze. Sok z aloesu ma delikatny smak, działa łagodząco na cały układ pokarmowy i zawiera dużo błonnika pokarmowego, który ma działanie oczyszczające. Kolejny produkt z naszej oferty to sok z owoców goji, Herbalyes Goji Berry. Herbalyes Goji Berry to sok z owoców Lycium barbarum, czyli sok goji. Sok goji reguluje pracę żołądka, poprawia wzrok, oczyszcza nasz a wątrobę i wspomaga pracę nerek. Nasz sok goji posiada certyfikat ekologicznej żywności wydany przez Komisję Europejską.
Na stronach internetowych dotyczących noni można przeczytać  jeszcze jednym, podobno najważniejszym składniku noni – prokseroninie. Prokseronina, która jest ponoć magazynowana w wątrobie, ma być w organizmie człowieka prekursorem substancji  nazwie kseronina. „Odkrywca” tej substancji i badacz noni dr Ralph Heinicke z Uniwersytetu Hawajskiego sugerował, że kseronina działa na poziomie komórkowym, wzmacniając w nich struktury białkowe. To właśnie kseronina ma być odpowiedzialna za większość wymienionych wyżej efektów prozdrowotnych noni. Niestety badania innych naukowców nie potwierdziły istnienia tej substancji. Prokseroniny nie wykryto w badaniach analitycznych i nie jest znany jej wzór chemiczny. Medyczne bazy artykułów naukowych nie zawierają informacji  „prokseroninie” i „kseroninie”. Badania naukowe.
Z prokseroniny nasz organizm wytwarza kseroninę, niezwykle pożyteczną dla organizmu, gdyż bierze ona udział w ważnych procesach fizjologicznych. Skutecznie wspomaga komórki oraz prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego i hormonalnego. Istnieje wiele sytuacji, które mogą zwiększyć zapotrzebowanie naszego organizmu na kseroninę, ale największy wpływ mają stres oraz zwiększony wysiłek umysłowy/fizyczny. Niewielkie ilości prokseroniny przyjmujemy wraz z pożywieniem, ale poziom jej zawartości w owocach noni jest wyjątkowy. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej procji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać szczelnie zamknięte w miejscu zacienionym, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 2 tygodni.
Prawdziwy sok noni jest dość cierpki w smaku ale mi owa cierpkość nie przeszkadza. Można go dostać najłatwiej w aptekach ale w większości jest on na zamówienie. Butelka litrowa to koszt ok 50-70 zł. Trzeba zawsze pytać w kilku aptekach bo mają różne ceny. Sok nie jest gęsty. Ten bez dodatków innych soków ma kolor brązowawy. Należy go przechowywać w lodówce. Najlepiej pić go dwa razy dziennie rano i wieczorem na czczo pół godziny przed posiłkiem. Zalecana dawka to każdorazowo 4 łyżeczki. Zawartość butelki najlepiej wypić w ciągu 23 dni i przyjmować przynajmniej okay pół roku.
Owoce rośliny zwanej Noni , rosną praktycznie wszędzie na Polinezji czy Tahiti. Od setek czy Nawet tysięcy lat, stosuje się tam wszystkie części noni - owoce, łodygi czy liście, które przed spożyciem się blanszuje. Sam owoc zjada się na surowo, bądź piecze na ogniu. No dobrze, ale co chodzi z samym owoce. Otóż od ostatnich kilkudziesięciu lat, roślina ta jest celem wielu badań i publikacji. Dziś możemy kupić całe ksiązki poświęcone roślinie. A wszystko dlatego, że miejscowi mieszkańcy nie interesują się witaminą C w tabletkach, antybiotykami czy maścią na oparzenia. Na wszystkie te schorzenia, i wiele innych dolegliwości stosuje się wszędobylskie noni.
Ada pertanyaan lagi? Kirim permintaan

0 Komentar

Harap login untuk memberikan komentar.
Didayai oleh Zendesk